Varse me forma gjeometrike te zeza Shfaq më të madhe

Varse me forma gjeometrike te zeza

BIL0110

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse me Forma Gjeometrike te Zeza

Varse ngjyre bronxi me forma te ndryshme gjeometrike.

Format jane rrathe, katrore dhe trapez, te cilat ne qender te tyre kane nga nje gure te zi.

Varse me nje model i cili pershtatet me stile te ndryshme veshjesh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: