Makine e Telekomanduar Mercedes-Benz SLS RC 1:14

SL0381

Leke 3,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine me telekomande Mercedez 

E markes Rastar modeli RC 1:14

Femija mund te kontrolloje plotesisht makinen ne te gjitha drejtimet

Punon me bateri 5xAA +9V per telekomanden

Me drita ne pjesen e pasme dhe te perparme

Permasat e makines jane 36x14x9cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: