Makine e Telekomanduar Ferrari RC 1:18 Shfaq më të madhe

Makine e Telekomanduar Ferrari RC 1:18

SL0377

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine me telekomande per fmeijet tuaj

Ferrari marka Rastar modeli RC 1:18

Me kontroll te plote dhe e qendrueshme ne rruge

Punon me bateri 2 AA qe nuk jane te perfshira ne paketim

E pershtatshme per femije mbi 3 vjeç

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: