Makine e Telekomanduar Mercedes GLA RC 1:14 Shfaq më të madhe

SL0376

Makine e Telekomanduar Mercedes GLA RC 1:14

Leke 3,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine me telekomande per femije e markes Mercedes

Makina eshte e markes Rastar modeli GLA RC 1:14

Per femije mbi 5 vjeç, kryesisht djem

Makina leviz perpara mbrapa, majtas e djathtas

Punon me bateri 5xAA/LR6 qe nuk perfshihen ne kuti

Shpejtesia maksiamle deri ne 10km/h

Me drita frenash dhe drita ne pjesen e perparme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: