Cante Shkolle Est. Turtles Half Shell 17 + Set Kulete Me Mjete 3-Z Turtles-17

ER0162

Leke 8,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per te gjithe femijet e apasionuar pas breshkave Ninja

Cante me printim Turtle Half Shell dhe kuleta me mjete e tre ndarje

Canta ka edhe 2 kukulla plastike Ninja si aksesor shtese per argetimin e femijes

Canta material poliester 100%, me ngjyre bojqielli dhe jeshile 

Me nje hapje te madhe me zinxhire xhepa anesore dhe ne mes

E vogel e bute dhe praktike per shpinen e femijes

Kuleta eshte me 3 ndarje me dizenjo breshkat Ninja

Permban: 18 lapsa me ngjyre

18 bojra uji me ngjyra te ndryshme

1 stilolaps me ngjyre bojqielli

1 stilolaps me ngjyre te kuqe

1 laps grafit

1 gome 1 vizore, 1 prerese dhe nje pale gershere 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: