Tablet eSTAR WiFi 7" Star Wras + Cante Kopshti Star Wars

ER0154

Leke 9,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje tablet eStar me WiFI 7" dhe nje çante per kopesht vijne ne nje set te vetem

er djemte e vegjel me imazhet e Star Wars te stampuar

Hapja dhe mbyllja me zinxhire dhe xhep ne pjesen e jashteme

Ngjyra e zeze me printime ngjyre te kuqe dhe te bardhe

Me rripa material i bute per shpinen e femijes

+Tabletin e duhur per femijet tuaj.

- Kushtuar teresisht filmit Star Wars
- Kase mbrojtese e gomuar me personazhet e filmit
- Lojra te instaluara, gati per t'u luajtur nga ju

Lidhje me internet Wireless

Ekrani: 7.0" High Definition me rezolucion 1024x600 pixels

Procesori: All Winner A33 ARM cortex-A7 Quad core 1.2GHz

Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop

Grafika: Mali 400 MP2 Dual Core

Memorja e brendshme: 8GB (mund te zgjerohet edhe me 32GB nese i vendosni karte Micro SD)

RAM: 512MB DDR3

Kamera: 1 kamer dytesore/selfie 0.3MP

Bateria: 2700mAh Polimer Litiumi

Portat: Micro USB, 3.5mm jack, porte per karte Micro SD

Permasat: 18.9 x 10.9 x 1 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: