Prestashop Modules

Kulete me 3 Zinxhira me Mjete McQueen

OC0013

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kulete me 3 zinxhire me mjte brenda

Me Mc Queen me te dashur per djem

E pajisur me bojra uji, druri, dy lapsa , dy stilolapsa, 2 vizore, prerese lapsash dhe gome

Gershere dhe ngjitese fletash

Ngjyra e kuqe , material cilesor dhe i forte

Lartesi:20 cm / Gjeresi: 13 cm/ Trashesi: 6 cm

Nje aksesor i nevojshem per femijet ne shkolle kete fillim sezoni

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: