Prestashop Modules

Kulete me 3 Zinxhira me Mjete Hello Kitty

OC0012

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kulete me 3 zinxhire me mjte brenda

Me Hello Kittyn me te dashur per vajzat

E pajisur me ngjyra uji, druri, dy lapsa tre stilolapsa me 3 ngjyra, 3 vizore prerese lapsash dhe gome

Ngjyra roze , material cilesor dhe i forte

Lartesi:20 cm / Gjeresi: 13 cm/ Trashesi:6 cm

Nje aksesor i nevojshem per femijet ne shkolle kete fillim sezoni

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: