Kulete m 3 Zinxhira Masha e oUrso

OC0011

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kulete me 3 zinxhire

Me personazhet e famshem dhe te dashur per femije Masha dhe oUrso

Ngjyra roze me zinxhire te verdhe

Lartesi:20 cm / Gjeresi: 13 cm/ Trashesi: 6 cm

Material cilesor dhe mjaft praktikeVend per lapsat stilolapsat, ngjyrat apo cdo gje qe ju nevojitet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: