Cante Shkolle 1811/1616

OC0002

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante shkolle per vajza 

Me ngjyre jeshile dhe pink, ka te stampuar personazhin Hello Kitty

Eshte mjaft praktike dhe shume funksionale

Materiali shume cilesore dhe i paderpertueshem nga uji

Me tre xhepa te jashtem, dy me zinxhire dhe nje me kapese metalike

Lartesia:43 cm / Gjeresia: 32 cm/ Trashesia: 16 cm

Vend per shishen e ujit, rripa te bute dhe qe nuk demtojne shpatullat e femijes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: