Pino Labirint Xhungla Shfaq më të madhe

Pino Labirint Xhungla

BAO0312

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Labirint Xhungla

Nje labirint me mistere ne xhungel.

Lidhni trupin e kafshes me koken e tij.

Nje pino prej druri per femije mbi 18 muajsh.

Gjate plotesimit te labirintit femija has veshtiresi dhe ve ne levizje te menduarin logjik.

Zhvillon aftesine e femijes per te planifikuar, organizuar dhe perqendruar ne zgjidhjen e gjeagjezes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: