Kornize dhe Ore Bronte Shfaq më të madhe

Kornize dhe Ore Bronte

ZEP0044

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize dhe Ore Bronte

Nje kornize prej druri me ore

Ora qendron ne mes dhe ka 4 foto anesore ne kornize prej druri me ngjyre kafe

2 korniza jane horizontale dhe 2 vertikale, kane permasa  10x15 cm

Ndersaq e gjithe korniza qe qendron e varur ne mur ka permasa 37x37 cm

Nje dhurate ideale per mikeshen tuaj apo ata qe doni me shume

4 fotot te perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: