Set LR me Aloe Vera 3 ne 1 Shfaq më të madhe

Set LR me Aloe Vera 3 ne 1

LR0464

Leke 5,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set LR me Aloe Vera 3 ne 1

3 produkte te domosdoshme, super te dobishme per t'u pasur gjithmone ne shtepi:

AloeVera, Koncentrat hidraton, trajton, ushqen, qeteson lekuren.
Shume efektiv per t'u aplikuar ne djegiet e vogla psh gjate gatimit qeteson dhimbjen dhe lekura sherohet me shpejt, si maske hidratuese dhe ushqyese per lekuren dhe si ndihme e menjehershme per pickimet nga insktet se bashku me Sprajin e Emergjences.
AloeVera Propolis trajtues ideal per lekurat e thata, acarimet nga i ftohti, acarimet e lekures tek femijet e vegjel, qeteson kruajtjet dhe zbut lekuren.
AloeVera Spraj Emergjences i cilin permban 12 ekstrakte bimore eshte edhe ky nje produkt universal me aplikim te gjere. Dezinfektant natyral per plage te vogla, ndihmon rigjenerimin dhe sherimin e shpejte te lekures.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: