Boks Bluetooth me Uje Kercyes KS03

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Boks Bluetooth me Uje Kercyes KS03

Boks bluetooth me fuqi 3W Dizajn i vecante me sensor te ndricuar qe reagojne ndaj tingujve. Uji brenda bokse kercen duke ndjekur ritmin e muzikes.

Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj per te degjuar muzike. Gjithashtu ka vend per te vendosur USB dhe karte Mikro SD per te degjuar muzike Bateri e integruar e rikarikueshme qe zgjat nga 3 der 4 ore muzike (varet nga volumi)

Cilesi shume e larte zeri. Permasat: 17 x 10 x 6 cm

Me nje vit garanci

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: