Llampe Tavoline LED Platinet 12W Spirale

ALB1128

Leke 4,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Llampe Tavoline LED Platinet 12W Spirale

Llampe tavoline LED Platinet material alumini dhe ne forme spirale. Dizajn modern dhe i vecante.

Nje zgjedhje ideale per ndricimin dhe dekorim.

-Fuqia: 12W

-Lumens: 960lm

-Temperatura e ngjyres: 3000K (ndricim i verdhe / e bardhe e ngrohte)

-Voltazhi i karikimit: 220-240V 50 / 60Hz

-Certifikate A+874/2012 e BE per konsumin e ulet te energjise.

-Rreze e ndricimit: 120 °

-Temperaturat ku mund te rezistoje: - 20-+40°C

-jetegjatesia (ore pune): 30000 h

- Butoni fikje/ndezje: 15,000

- Minimumi i distances nga llampa: 0.1m

- Permasat: 350x 220mm.

- Pesha: 313 gram

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: