Llampe Tavoline LED Platinet 9W Spirale Shfaq më të madhe

Llampe Tavoline LED Platinet 9W Spirale

ALB1125

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Llampe Tavoline LED Platinet 9W Spirale

Llampe LED me dizajn modern dhe cilesi e larte.

Perberje metalike dhe llampa LED te cilat leshojne drite te bardhe dhe te ngrohte 3000K, 720 lumens

Ideale per zyra apo ambiente shtepie.

Jetgjatesia e llampes shkon deri ne 20,000 ore ndezur.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: