AI0141

Set Qirinj Aromatik + Sapun qe Shkrihen ne Vaske

Leke 1,990

Detajet

Set Qirinj Aromatik + Sapun qe Shkrihen ne Vaske

Per tju zbukuruar festen e Shen Valentinit ju sjellim qirinjte aromantik ne nje set me sapunet

Me ngjyra dhe aroma te ndryshme qe do ju sjellin atmosfere lumturie dhe gezimi

Ndjehuni te dashuruar ne cdo kohe me personin e zemres sepse detajet bejne diferencen

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: