Valixhe me Lojra Per Jashte Primo Giocofuori Shfaq më të madhe

Valixhe me Lojra Per Jashte Primo Giocofuori

MD0029

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Valixhe me Lojra Per Jashte Primo Giocofuori

Seti i duhur per te luajtur gjate pushimeve, kohes se lire apo festave te ditelindjes.Të përshtatshme për fëmijët parashkollorë dhe nxënësit sepse zhvillojnë aftësitë krijuese të fëmijëve, nuk përmbajnë elementë kimikë të dëmshëm.
Valixhe me kapak e cila permban:
- 1 Manual me ilustrime per ide lojrash
- 8 gogla prej druri natyral
- 6 disqe te vegjel prej druri natyral
- 2 zara
- 1 llastik per kercim
- 15 shkumsa Jumbo
- 7 bojera akrilike nga 4ml
- 1 mbulese plastike (mushama)
- 2 penela
- 1 laps HB=2
Mund te luajn 2 deri ne 8 veta njekohesisht
Per moshe +3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: