Valixhe me Lojra Shtepie Primo Giocoincasa Shfaq më të madhe

Valixhe me Lojra Shtepie Primo Giocoincasa

MD0028

Leke 2,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Valixhe me Lojra Shtepie Primo Giocoincasa

Seti i duhur per te luajtur gjate pushimeve, kohes se lire apo festave te ditelindjes.Të përshtatshme për fëmijët parashkollorë dhe nxënësit sepse zhvillojnë aftësitë krijuese të fëmijëve, nuk përmbajnë elementë kimikë të dëmshëm.
Valixhe me kapak e cila permban:
- 1 Manual me ilustrime per ide lojrash
- 2 Jo-Jo prej druri natyral
- 2 fuga prej druri natyral
- 6 rrathe/unaza prej druri natyral
- 6 topa ping pongu
- 1 facolete lecke
- 7 bojera akrilike nga 4ml
- 6 bojera tempera nga 25ml
- 1 mbulese plastike (mushama)
- 2 penela
- 1 laps HB=2
Mund te luajn 2 deri ne 8 veta njekohesisht
Per moshe +3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: