Zbritje! Battuto Set Pjatash 19 Cope Shfaq më të madhe

Battuto Set Pjatash 19 Cope

AG0174

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Pjatash Battuto

19 Cope:

  • 6 pjata ngrenie 26.5cm
  • 6 gjelle 22cm
  • 6 frutash dhe embelsirash 19 cm
  • 1 tas i gjere 24cm

Ngjyra:E bardhe dhe e kuqe

Materiali:Acropal 

Pesha:7.300 kg

Rezistente ndaj nxehtesise 

Lahen ne lavastovile

Prodhuar ne France

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: