Lego The Batwing 70916

SL0369

Leke 13,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego The Batwing modeli 70916

Luftoni me Batmanin dhe avionin e tij

Lego eshte per femije 9-14 vjeç

Nje aventure me avion do te nxise imagjinaten e femijes dhe do ta beje ate te ndjehet fitimtar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: