Lego The Joker™ Notorious Lowrider V29 70906

SL0368

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego The Joker per femije 8-14 vjeç

Me 433 pjese ju mund ti bashkoheni skuadres per ndjekjen e batgirl neper rruget e qytetit

Lego zhvillon aftesine e femijes per te menduar dhe koordinuar levizjet e tij

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: