Lego Two-Face™ Double Demolition 70915

SL0366

Leke 7,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje eskavator ne dispozicionin tuaj per Batmanin

Nje lego per femije 9-14 vjeç

Me 564 pjese ju duhet te ndaloni eskavatorin dhe te merrni prej tij ate qe ju takon

Aventure dhe argetim per femijen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: