Lego The Riddler™ Riddle Racer V29 70903

SL0365

Leke 5,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego me Batman qe paraqet nje gare me makina

Per adrenaline dhe shpejteis maksimale ju udhet te krijoni makinen e duhur

Keni ne dispozicion 254 pjese te ndryshme

Argetoni femiejt tuaj me personazhin e tyre te preferuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: