SL0361

Lego Mias Beach Scooter V29 41306

Leke 1,590

Detajet

Lego Mias Beach per femije 5-12 vjeç

Gjeni vendet me te mira per surf, kapni dallgen dhe filloni nje aventure

Lego ka 79 pjese per ndertimin e terrenit argetues

Nje lego per argetim ne ditet e veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: