SL0359

Lego Stephanies Friendship Cakes V29 41308

Leke 1,590

Detajet

Argetohuni me kuzhinen e Stefanise

Lego ne kuzhine, si te pergatisim mini kek

Per femije 5-12 vjeç me 94 pjese 

Argetohuni dhe njekohesisht mesoni si te gatuani

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: