SL0358

Lego Andreas Musical Duet V29 41309

Leke 1,590

Detajet

Lego per ata qe duan muziken dhe kane prirje per te

Nje shfaqje muzikore me banden tende

Per femije 5-12 vjeç me 86 pjese

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: