Lego Corner Deli V29 31050

SL0355

Leke 5,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego kreator per femijet tuaj 8-12 vjeç  

Modeli V29 31050 me 467 pjese

Hapni biznesin tuaj ne kendin e mrekullueshem Deli  

Me fasaden qe deshironi dhe te detajuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: