Lego Jungle V29 10804

SL0353

Leke 6,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego xhungel modeli V29 10804

Beji kafshet miq dhe argetohu me to

Kerko thesarin duke bere tregime me kafshet ne boten e tyre

Nje argetim dhe aventure per femijet tuaj 2-5 vjeç me 86 pjese

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: