Lego Bulldozer Break-in V29 60140

SL0352

Leke 8,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Behuni pjese e bashkepunimit me policine e qytetit me kete Lego

Mbroni bankat dhe ATM-te nga vjedhjet me nje kamion sigurie dhe helikoptere me drite

Lego Bulldozer Break-in V29 60140 me 561 pjese

Per femije 5-12 vjeç

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: