Lego Police Patrol Boat V29 60129

SL0351

Leke 6,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego police patrol modeli V29 60129

Nje anije dhe nje varke ne sherbimin tuaj ne mes te detit

Vihuni ne rolin e policeve dhe tregojini vendin atyre qe kane shkelur ligjin

Me 200 pjese per femije nga 5-12 vjeç

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: