Lego Creative Supplemen 10693

SL0350

Leke 3,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje Lego kreative per femije dhe te rritur

Mund te krijoni robote apo dinosaure te madhesive te ndryshme

Stimulon shkathtesine e femijes dhe zhvillimin e aftesive motorrike

Me 303 pjese te ndryshme me ngjyra

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: