Lego Mighty Dinosaurs V29 31058

SL0349

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje lego me Dinosaur modeli 3 ne 1 V29 31058

Ndertoni dinosaurin me ngjyre jeshile dhe sy te shndritshem qe pret per ju

Per femije 7-12 vjeç te cilet duan te argetohen dhe te zhvillojne aftesine e te menduarit logjik

Legoja ka 174 pjese ne perberje

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: