Lego Minnie Mouse Bow-tique 10844

SL0348

Leke 6,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego Minnie modeli Mouse Bow-tique 10844

Per femije 2-5 vjeç me mini mouse personazhin e dashur per femijet

Ndihmoni minin te ndertoje shteoube e tij dhe objektet perreth 

Me 70 pjese te ndryshme te cilat ju vijne ne ndihme per ndertimin

Argetohuni dhe njekohesisht zhvilloni imagjinaten dhe aftesite motorrike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: