Lego Number Train V29 10847

SL0346

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego me numra per femijet tuaj

Mesoni numrat duke i vendosur ato ne tren si vagona

Per fmeije nga 1 vjeç e gjysem deri ne 3 vjeç

Me 23 pjese me ngjyra qe terheqin vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillojne aftesine e te mbajturit mend

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: