Lego 4x4 with Catamaran V29 60149

SL0345

Leke 3,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego City model Catamaran V29 60149

Per femije nga 5-12 vjeç me 198 pjese

Krijoni nje aventure ne uje me anijen e camaraneve

Me rimorkjo dhe shofer. Ndertoni anijen dhe filloni te argetoheni

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: