Lego Dragster Transporter V29 60151

SL0344

Leke 4,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego City model V29 60151

Per femije 5-12 vjeç me 333 pjese

Nje gare me nje rimorkio neper qytet

Ndertojeni ate dhe argetohuni me aventuren e paperseritshme qe ju ofron Lego Dragster Transporter

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: