Lego Mobile Command Center V29 60139

SL0343

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego per femije 6-12 vjeç modeli V29 60139

Me 374 pjese te ndryshme ju duhet te beheni pjese e policise se qytetit

Mos lejoni te burgosurit te dalin nga qelite

Nje aventure me policine do t'i ndihmonte femijet tuaj ne zhvillimin e imagjinates dhe i shkathteson

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: