Lego Tow Truck Trouble V29 60137

SL0341

Leke 3,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Beni nje plan me oficeret dhe ndaloni kriminelet

Nje lego model V29 60137 me 144 pjese

Per femije 5-12 vjec, per te nxitur eksplorimin

Zhvillon imagjinaten e femijes tuaj dhe e ben ate me te shkathet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: