Lego Set Coast Guard Starter 60163

SL0339

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Behu roje bregdetare e zones tuaj

Nje lego kreative per femijet tuaj 5-12 vjec

Zhvillon aftesine e te menduarit dhe te krijuarit

Zbuloni rreziqet ne det dhe luftojini ato permes kulles se vrojtimit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: