Lego City Pizza Van V29 60150

SL0338

Leke 3,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Sherbejini klienteve tuaj Pizza me furgonin e hapur

Lego City me furgon picash modeli Van V29 60150

Me 249 pjese perberese per argetimin e femijes tuaj

Keni kuzhinierin dhe nje klient ne dispozicion

Pjesa e furgonit ehste e hapur ka nje ombrelle dhe kuti picash

Per femije mbi 5 vjeç

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: