Lego Friends 41310 Heartlake Gift Delivery V29

SL0337

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego Friend per femije mbi 5 vjeç

Modeli 4130 Heartlake Gift delivery V29

Ka 185 pjese me te cilat mund te argetohen femijet tuaj

E dizenjuar kryesisht per vajza

Ndihmoni Stefanine te krijoje nje dhurate me Lego Friends 

Perzgjidhni nje dhurate dhe e paketoni ate ne kuti postare apo leter dhurate

Me pas perdorni furgonin serish per transport

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: