Lego Volcano Crawler V29 60122

SL0336

Leke 4,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego Volcano per femije mbi 6 vjeç modeli Crawler V29 60122

Permban 324 pjese Lego ne paketim

Pastroni dhe rindertoni malin pas shperthimit te vullkanit

Ka disa pjese per varken e vullkanit se bashku me punetoret

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: