Geta te Plota Gatta Mamija Shfaq më të madhe

Geta te Plota Gatta Mamija

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta te plota 100 den te markes Gatta Mamija

Me ngjyre gri, material 74% pambuk, 23% poliamide, 3% elastike

Jashtezakonisht e bute dhe e rehatshme ne kembe

Te pershtatshme per ditet e vjeshtes dhe dimrit

26 produkte te tjere ne te njejten kategori: