Geta Gatta Calze ars Amandi

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta te markes Gatta modeli Calze ars Amandi

Getat jane shume erotike, me dizenjo printime seksi

Materiali 85% poliamide dhe 15% elastik,ngjyre e zeze

Trashesia 60 den

Nje dhurate shume terheqese per te dahuren tuaj

26 produkte te tjere ne te njejten kategori: