Geta Gatta GW Molly 20 Den Shfaq më të madhe

Geta Gatta GW Molly 20 Den

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta shume cilesore, Gatta.

Per nje pamje shume elegante dhe te bukur.

Trashesia e getave eshte 20 Den

Me dizenjo te vecante rrjete me dantella delikate

Getat jane silastike duke ju siguruar rehatine.

Materiali i getave eshte: 84% poliamid, 16% lycra.

26 produkte te tjere ne te njejten kategori: