Pllaka e Mireseardhjes Star Shfaq më të madhe

Pllaka e Mireseardhjes Star

DS0033

Leke 5,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mirese erdhe ne jete...

Uro ne menyre unike beben e re me kete pllake te personalizuar.

E gjitha ne material druri, kjo eshte nje dhurate e cila personalizohet me emrin dhe detajet qe ju deshironi te vendosni si edhe ngjyrat qe preferoni. 

Pllaka e madhe ka permasa 29 x 13 cm ndersa yjet poshte saj jane 5 x 5 cm.

Ne te mund te shenoni Emrin e bebes (ose nje shprehje), peshen, oren e lindjes dhe daten e lindjes.

Ideale per tu vendosur tek dera e dhomes se bebit apo ne mur.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: