Fotometro Bufi Blue

ZEP0017

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Fotometro Bufi Blue

Fotometer me buf.

I perhtatur me ngjyre blu per bebet djem.

Fotometri ka pese korniza te vogla njera pas tjetres, bordura e te cilave eshte blu dhe bezhe me rombe dhe vija te bardha.

Ju mund te vendosni fotot e femijeve sipas gjatesise dhe rritjese se tyre, duke filluar nga 90cm deri ne 170cm.

Fotometri eshte pershtatur per tu varur.

Permasat: 5x10x15, permasat e seciles kornize: 4x6

5 fotot te perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: