Kornize me Arush Yogi

ZEP0003

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me Arush Yogi

Kornize e krijuar per bebet, me arushin Yogi.

Bordura e kornizes eshte ngjyre bezhe me pika.

Korniza ka dhe nje parvaz te vogel ku eshte i vendosur arushi.

Materiali i kornizez eshte druri.

Korniza eshte e pershtatur per tu vendosur ne tavoline.

Permasat: 10x15cm

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: