Jastik me masazh Zzz Shfaq më të madhe

Jastik me masazh Zzz

LF0341

Leke 2,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jasteku qe ju duhet gjate diteve te udhetimit

I rehatshem dhe komod, material i bute elastik (spandex)

Jasteku ka vend per 2 batri te tipit AA, me ane te te cilave do tju ofroje nje masazh relaksues

Permasat 33x30 cm

Nje dhurate e vecante per miqte tuaj te cileve u pelqejne udhetimet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: